14
aug
Technologie hybridní mrazení

Hybridní mrazení zaručí lepší čerstvost a chuť jídla. Nutriční hodnoty potravin budou o mnoho vyšší než u běžného zamrazení.

7
aug
Automatický výrobník ledu s dávkovačem
S tímto zásobníkem budete mít chlazenou vodu, ledové kostky a tříšť vždy po ruce!
25
júl
Nová technologie Aero-Care zaručí prodloužení trvanlivosti potravin
Zelenina a ovoce tvoří podstatnou a nepostradatelnou součást lidské stravy. Nutriční hodnota čerstvé zeleniny a ovoce je v dnešní době velmi důlažitá. Pokud ovšem nemáme zrovna zahrádku před domkem, důležitost konzumace čerstvé zeleniny se může stát palčivým problémem. Hitachi přichází na trh s exkluzivní technologií, která umožňuje prodloužit trvanlivost zeleniny a ovoce až na dvojnásobek.
19
mar
Design Shaker 2019
8. ročník úspěšného veletrhu interiérového designu.
8
okt
Výběrová přehlídka interiérového designu - PVA EXPO PRAHA
V minulém týdnu byly ve spolupráci se společností Jan Vlach - studio DAN KÜCHEN chladničky značky Hitachi úspěšně prezentovány na veletrhu designu a interiérů FOR INTERIOR 2018 v Letňanech.

Spojení rakouských designových kuchyní a luxusních, technologicky našlapaných japonských chladniček Hitachi zaujalo velké množství zákazníků.

Děkujeme
13
aug
Revoluční řešení v oblasti energetických úspor
HITACHI přináší zvýšené možnosti úspor využitím několika vzájemně provázaných technologií, použitých v oblasti konstrukce nových chladniček do domácnosti.  Výsledkem je nemalá finanční úspora oproti lednicím standardní konstrukce a zlepšení parametrů chladících zařízení. Provoz se tak stává efektivnější a dokonalejší, což vede také mimo jiného k prodloužení trvanlivosti uložených potravin při správném uskladnění.
7
aug
Hitachi se vrací na český trh chladniček

Japonská firma Hitachi působí na trhu už od začátku 20. století, zasahuje od výroby komponent pro automobilový průmysl přes velké stavební stroje, jako jsou jeřáby či bagry, satelitní systémy až po spotřební elektroniky a domácí spotřebiče. Na českém trhu nyní získává právě v poslední jmenované kategorii stabilní zázemí a šance pro smysluplný rozvoj díky společnosti Elmax Store, která na zdejší trh dodává také výrobky značek Brandt, De Dietrich či Romo.

Kde kúpite spotrebiče
Prezrite si najbližších predajcov
Kde kúpiť

Web používa na poskytovanie služieb, analýze návštevnosti a personalizáciu obsahu cookies. Interakcií s webom s tým súhlasíte.