Vítejte

do světa moderní domácnosti,

v němž se elegance snoubí s technologií. Chladničky HITACHI jsou nejen krásné na pohled, nýbrž poskytují to nejlepší, co je v současných technologických možnostech firmy, s ohledem na úsporu energie, snižování uhlíkové stopy, dokonalé a bezpečné uchovávání potravin a komfort obsluhy. Efektivně tak přispívají ke zvýšení kvality života každé domácnosti.4 roky bezplatný
servis
Společnost Elmax Store a.s., coby výhradní distributor značky Hitachi na českém a slovenském trhu, je přesvědčena o špičkové kvalitě a spolehlivosti všech produktů této značky. Proto se rozhodla vyhlásit akci, v rámci níž poskytuje zákazníkům prostřednictvím své distribuční sítě (prodejců elektrospotřebičů, kuchyňských studií a výrobců kuchyní) bezplatný prodloužený servis. Pro získání prodloužené čtyřleté záruky stačí jediné: zaregistrovat produkt zakoupený v oficiální maloobchodní síti na níže uvedeném odkaze.
Zákaznický
servis
Našim zákazníkům poskytujeme plný servis od prvního kontaktu, až po vyřešení opravy. Pokud se na vašem spotřebiči Hitachi vyskytne závada, využijte prosím některý z kontaktů uvedených na následujících stránkách.
Dvojité dverové priehradky

Premyslený dizajn pre skladovanie fliaš rôznej veľkosti. Veľké fľaše uskladníte v zadnej a malé v prednej časti priehradky.

Samostatný oddiel na zeleninu s technológiou Clean

Vysoká vlhkosť cca 90% * v chladiacom oddiele. Účinné nepriame chladenie vo všetkých uzavretých zásuvkách udržuje vnútri relatívnu vlhkosť okolo 90%, čo predĺži trvanlivosť uskladneného ovocia a zeleniny.

* Vyskúšané firmou Hitachi. Môže sa líšiť podľa množstva a typu zeleniny.

Výrobník ľadu Easy Twist

Je umiestnený vo dverách mraziaceho oddielu. Tým ponecháva viac priestoru pre uskladnenie potravín. Výrobník v novom štýle sa ľahko obsluhuje a poskytuje pohodlný prístup k hotovým ľadovým kockám.

Vysúvacia chladiaca priehradka

Ľahký prístup a ukladanie potravín aj do zadnej časti police. Výsuvná polica vám umožní maximálny prehľad a jednoduché ukladanie aj v jej zadnej časti.

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

14. augusta 2019
Technologie hybridní mrazení

Hybridní mrazení zaručí lepší čerstvost a chuť jídla. Nutriční hodnoty potravin budou o mnoho vyšší než u běžného zamrazení.

7. augusta 2019
Automatický výrobník ledu s dávkovačem
S tímto zásobníkem budete mít chlazenou vodu, ledové kostky a tříšť vždy po ruce!
25. júla 2019
Nová technologie Aero-Care zaručí prodloužení trvanlivosti potravin
Zelenina a ovoce tvoří podstatnou a nepostradatelnou součást lidské stravy. Nutriční hodnota čerstvé zeleniny a ovoce je v dnešní době velmi důlažitá. Pokud ovšem nemáme zrovna zahrádku před domkem, důležitost konzumace čerstvé zeleniny se může stát palčivým problémem. Hitachi přichází na trh s exkluzivní technologií, která umožňuje prodloužit trvanlivost zeleniny a ovoce až na dvojnásobek.
Kde kúpite spotrebiče
Prezrite si najbližších predajcov
Kde kúpiť

Web používa na poskytovanie služieb, analýze návštevnosti a personalizáciu obsahu cookies. Interakcií s webom s tým súhlasíte.