Vítejte

do světa moderní domácnosti,

v němž se elegance snoubí s technologií. Chladničky HITACHI jsou nejen krásné na pohled, nýbrž poskytují to nejlepší, co je v současných technologických možnostech firmy, s ohledem na úsporu energie, snižování uhlíkové stopy, dokonalé a bezpečné uchovávání potravin a komfort obsluhy. Efektivně tak přispívají ke zvýšení kvality života každé domácnosti.4 roky bezplatný
servis
Společnost Elmax Store a.s., coby výhradní distributor značky Hitachi na českém a slovenském trhu, je přesvědčena o špičkové kvalitě a spolehlivosti všech produktů této značky. Proto se rozhodla vyhlásit akci, v rámci níž poskytuje zákazníkům prostřednictvím své distribuční sítě (prodejců elektrospotřebičů, kuchyňských studií a výrobců kuchyní) bezplatný prodloužený servis. Pro získání prodloužené čtyřleté záruky stačí jediné: zaregistrovat produkt zakoupený v oficiální maloobchodní síti na níže uvedeném odkaze.
Zákaznický
servis
Našim zákazníkům poskytujeme plný servis od prvního kontaktu, až po vyřešení opravy. Pokud se na vašem spotřebiči Hitachi vyskytne závada, využijte prosím některý z kontaktů uvedených na následujících stránkách.
Výrobník ľadu Easy Twist

Je umiestnený vo dverách mraziaceho oddielu. Tým ponecháva viac priestoru pre uskladnenie potravín. Výrobník v novom štýle sa ľahko obsluhuje a poskytuje pohodlný prístup k hotovým ľadovým kockám.

Dávkovač chladenej vody so zásobníkom

Dávkovač chladenej vody sa skladá z niekoľkých komponentov. Zásobník vody s objemom 4 l je umiestnený v chladiacom oddiele. Vychladená voda sa potrubím vedie do dávkovača, umiestneného v pohodlnej výške v štýlovom "minibaru" "s osvetlením na dverách chladničky.

Obsluha dávkovača je nanajvýš jednoduchá. Postačí vložiť pohár pod ústie dávkovača a zatlačiť na páčku. Po naplnení uvoľníte tlak a voda prestane tiecť. "

Filter Nano Titanium

Častice Nano Titanium sú neuveriteľne malé (asi 5 nm). Ak si predstavíte, že priemer Zeme je 1 meter, potom 5 nm by bola veľkosť golfovej loptičky v porovnaní s touto Zemou. Filter je obalený týmito mikrónový časticami, aby pevne zachytil a zlikvidoval baktérie, plesne a pachy ktoré sú približne 1000-krát väčšie.

Hybridné mrazenie

Vďaka hliníkovému plechu dochádza k rýchlejšiemu zmrazeniu čím sa podstatne lepšie uchová čerstvosť a chuť potravín.

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

19. marca 2019
Design Shaker 2019
8. ročník úspěšného veletrhu interiérového designu.
8. októbra 2018
Výběrová přehlídka interiérového designu - PVA EXPO PRAHA
V minulém týdnu byly ve spolupráci se společností Jan Vlach - studio DAN KÜCHEN chladničky značky Hitachi úspěšně prezentovány na veletrhu designu a interiérů FOR INTERIOR 2018 v Letňanech.

Spojení rakouských designových kuchyní a luxusních, technologicky našlapaných japonských chladniček Hitachi zaujalo velké množství zákazníků.

Děkujeme
14. augusta 2018
Aero-Care - nová technologie prodloužení trvanlivosti potravin
Zelenina a ovoce tvoří podstatnou a nepotradatelnou součást lidské stravy. Nutriční hodnota čerstvé zeleniny již ve dnešní době není ničím zastupitelná. Ovšem pokud nemáme zrovna zahrádku před domkem, důležitost konzumace čerstvé zeleniny se může stát palčivým problémem. HITACHI proto přichází na trh se specializovanou technologií, která umožňuje prodloužit trvanlivost zeleniny a ovoce až na dvojnásobek běžně možné doby uskladnění.
Kde kúpite spotrebiče
Prezrite si najbližších predajcov
Kde kúpiť

Web používa na poskytovanie služieb, analýze návštevnosti a personalizáciu obsahu cookies. Interakcií s webom s tým súhlasíte.