25
čvc
Nová technologie Aero-Care zaručí prodloužení trvanlivosti potravin
Zelenina a ovoce tvoří podstatnou a nepostradatelnou součást lidské stravy. Nutriční hodnota čerstvé zeleniny a ovoce je v dnešní době velmi důlažitá. Pokud ovšem nemáme zrovna zahrádku před domkem, důležitost konzumace čerstvé zeleniny se může stát palčivým problémem. Hitachi přichází na trh s exkluzivní technologií, která umožňuje prodloužit trvanlivost zeleniny a ovoce až na dvojnásobek.


Podstatou technologie jsou tři základní, vzájemně se doplňující prvky:1. Platinový katalyzátor pro regeneraci CO2

Platinový katalyzátor udržuje v zásuvce vysokou koncentraci oxidu uhličitého. Objemná zásuvka pro zeleninu tak uchová svůj obsah až 2x déle čerstvý. Katalyzátor rozkládá vznikající etylen (hnilobný plyn) a pachové složky a vytváří tak ještě více oxidu uhličitého.


2. Dokonalá izolace, udržující v zásuvce CO2

Konstrukce a izolace zásuvky udržuje uvnitř vyšší koncentraci oxidu uhličitého než ve vzduchu. Výsledkem je, že zelenina uvolňuje méně živin a vody a je pak déle čerstvá bez ztráty minerálů a chuti.


3. Řízení vlhkosti

Podstatou je udržování co nejvyšší vlhkosti v zásuvce bez její kondenzace. Tím zelenina a ovoce nepodléhají vysušování a degradaci. Přebytečná vlhkost uvnitř zásuvky pro zeleninu se shromažďuje na hliníkovém panelu a kondenzát je pohlcen propustným panelem a zpětně odpařen do prostoru zásuvky dle potřeby. Propojením těchto tří technologií je možné uchovat ovoce zeleninu čerstvou až sedm dnů.


Kde koupíte spotřebiče
Prohlédněte si nejbližší prodejce
Kde koupit

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.